Born To Travel

Portal podróżniczy dla każdego odkrywcy. Wszystko na temat naszego stylu życia w jednym miejscu.

Popcorn to klasyczna przekąska na podróż samochodem, która jest idealna dla osób będących w ciągłym ruchu. Pojedyncze torebki są chrupiące i słone, ale jednocześnie bogate w błonnik. Możesz także przygotować zdrowszy popcorn w domu i spakować go ze sobą. Skinny Pop i The Lile Kernel to dobre marki, których warto szukać w supermarketach. Obie zawierają zdrowe tłuszcze. Jeśli jesteś na diecie, możesz spakować paluszki serowe, które są pakowane pojedynczo i zawierają białko i wapń.

Mieszanka na szlaki

Niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż służbową czy turystyczną, mieszanka na szlaki to doskonały wybór na kolejną przekąskę na drogę. Możesz przygotować go samodzielnie w domu, łącząc różne pyszne składniki i tworząc przekąskę, którą możesz się cieszyć w każdej chwili. Możesz nawet zamknąć torebkę z przekąskami i trzymać ją w bagażniku, aby chrupać, kiedy tylko dopadnie Cię głód. Ta uniwersalna przekąska to doskonały sposób na utrzymanie koncentracji podczas długiej podróży samochodem.

Liofilizowane przekąski

Dbanie o zdrowie jest ważne podczas podróży, a liofilizowane przekąski są doskonałymi towarzyszami długiej jazdy. Takie produkty mają długi okres przydatności do spożycia i można je łatwo przechowywać do wykorzystania podczas kolejnej podróży. Są też wygodne, oszczędzają czas i energię, a zwykle są znacznie tańsze niż jedzenie na wynos. Oto pięć najlepszych liofilizowanych przekąsek, które warto kupić na podróż samochodem.

Owoce

Świeże owoce to zawsze dobry wybór jako przekąska samochodowa, ale możesz też wybrać liofilizowane owoce na długą podróż. Mrożone owoce można łatwo podzielić na porcje na czas podróży, a liofilizowane owoce można przechowywać w plastikowych torebkach na kanapki. Można je także łączyć z dipami. Z dipami można też podawać świeże warzywa. Aby podróż była jeszcze zdrowsza, zapakuj suszone owoce do plastikowych torebek na przekąski.

Read more about:   Najpopularniejsze miasta turystyczne w Polsce - gdzie warto pojechać

Masła orzechowe

Jeśli planujesz podróż, rozważ zabranie ze sobą kilku słoiczków masła orzechowego. Niezależnie od tego, czy jest to masło migdałowe, czy masło z ciasteczek speculoos, masła orzechowe są wygodną przekąską o wysokiej zawartości błonnika. Ponadto z łatwością zmieszczą się w torebce, torbie lub plecaku. Dobre masło orzechowe wzbogaci Twoją dietę o błonnik i dobre tłuszcze, a także pomoże Ci przyswoić witaminy.

Banany

Możesz się zastanawiać, jakie przekąski kupić na podróż samochodem. Możesz kupić przekąski owocowe, pokrojone warzywa, suszone owoce, jogurty w saszetkach i cienkie krakersy pszenne. Owoce i warzywa są zdrowe, a nawet można do nich podawać dipy. Owoce i warzywa można kupić luzem i rozdzielić do plastikowych torebek na przekąski. Dzieciom spodobają się kubki z owocami, inspirowane ulicznymi sprzedawcami z Meksyku. Inne owoce, które mogą się tam znaleźć to mango, papaja, arbuz, ananas i jicama.

Similar Posts:

Udostępnij